• Programma

    DatumAanv.WedstrijdPlaatsDetails
    04-0210:00HVCH JO10-5JM - SJO/SSA VESTA'19 JO10-3JMHEESCH
    10-0220:30VESTA'19 1 zaal - Brakkenstein 2RAVENSTEIN
    11-0208:30Berghem Sport JO9-6 - VESTA'19 JO9-1BERGHEM
    11-0208:30sv O.S.S. 1920 JO8-3 - VESTA'19 JO8-1OSS
    11-0209:00UDI'19/CSU JO8-6 - SJO/SSA VESTA'19 JO8-2JMUDEN
    11-0209:15SJO/SSA VESTA'19 JO10-3JM - DAW Schaijk JO10-4JMRAVENSTEIN
    11-0209:30VESTA'19 JO10-2 - sv O.S.S. 1920 JO10-3RAVENSTEIN
    11-0210:30VESTA'19 JO10-1 - sv O.S.S. 1920 JO10-2RAVENSTEIN
    11-0210:45VESTA'19 JO11-1 - SES JO11-1RAVENSTEIN
    11-0211:30GVV JO13-1 - VESTA'19 JO13-1GELDERMALSEN
    11-0212:00Venhorst JO13-1JM - SJO/SSA VESTA'19 JO13-2JMVENHORST
    11-0212:45Vesta'19 JO19-2 - Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4RAVENSTEIN
    11-0213:00Heeswijk JO15-1 - VESTA'19 JO15-1HEESWIJK-DINTHER
    11-0214:45VESTA'19 JO19-1 - ST JVC Cuijk/SIOL JO19-1RAVENSTEIN
    12-0209:30Berghem Sport 5 - VESTA'19 5BERGHEM
    12-0210:00Hapse Boys 35+1 - VESTA'19 35+1HAPS
    12-0210:00SV TOP VR1 - VESTA'19 VR1OSS
    12-0211:30VESTA'19 2 - Toxandria 2DEMEN
    12-0212:00Festilent 5 - VESTA'19 4ZEELAND
    12-0213:00VESTA'19 3 - DAW Schaijk 4DEMEN
    12-0214:30VESTA'19 1 - Vorstenbossche Boys 1DEMEN
    17-0220:00UNI ZVV 1 - VESTA'19 1 zaalNIJMEGEN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    05-02DSC 1 - VESTA'19 11 - 0
    05-02VESTA'19 5 - SV TOP 70 - 3
    05-02Heijen 2 - VESTA'19 22 - 1
    05-02VESTA'19 4 - UDI'19/CSU 60 - 3
    05-02VESTA'19 35+1 - EGS'20 35+15 - 1
    04-02Odiliapeel/Braks Groep JO19-1 - VESTA'19 JO19-11 - 2
    04-02Avesteyn JO19-2 - Vesta'19 JO19-21 - 2
    04-02VESTA'19 JO16-1 - DVG JO16-11 - 1
    04-02VESTA'19 JO15-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO15-60 - 1
    04-02SJO/SSA VESTA'19 JO13-2JM - Vitesse'08 JO13-2JM5 - 2
    04-02VESTA'19 JO13-1 - Theole JO13-33 - 3
    04-02Constantia JO11-1JM - VESTA'19 JO11-12 - 5
    04-02Berghem Sport JO12-4 - VESTA'19 JO12-10 - 0
    03-02FC Tinnegieter 2 - VESTA'19 1 zaal1 - 6