• VESTA'19 1 ZAALVOETBAL

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 21:00VESTA'19 1 zaal - Blauw Wit 1Den Hoge Graaf
    8 nov. 19:00UNI ZVV 2 - VESTA'19 1 zaalKloosterhof de (Weurt)
    26 nov. 21:00VESTA'19 1 zaal - NEC 1Den Hoge Graaf
    3 dec. 21:00VESTA'19 1 zaal - Morado CF 4Den Hoge Graaf
    8 dec. 21:00Brakkenstein 7 - VESTA'19 1 zaalHuisman O.C. de (Nijmegen)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Madereros C.F. 6 - VESTA'19 1 zaal2 - 1
  • Poulestanden SJO/SSA VESTA'19 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC 1431020101010
    2Brakkenstein 4430117989
    3Morado CF 432012111106
    4UNI ZVV 252032833-56
    5Madereros C.F. 652031826-86
    6Brakkenstein 741121316-34
    7Brakkenstein 541122030-104
    8Jonge Kracht 21100163133
    9VESTA'19 1 zaal21017703
    10Orion 13102920-113
    11Brakkenstein 63012812-41

    Poulestanden SJO/SSA VESTA'19 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VESTA'19 1 zaal11003033
    2UNI ZVV 7100103-30

    Poulestanden SJO/SSA VESTA'19 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VESTA'19 1 zaal11005503
    2Juliana '31 110015500

    Poulestanden SJO/SSA VESTA'19 1 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groen Wit '62 11100183153
    2zvv Urk 31100111103
    3HHC Hardenberg 2110012393
    4VSCO '61 1110011293
    5Veensche Boys 111008083
    6Veensche Boys 8110010463
    7Excelsior '31 811009363
    8FC RDC 211008263
    9HZVV 1111006063
    10's Helo 2110010553
    11FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2110010553
    12Orion 111007253
    13Heracles Almelo Futsal 911006153
    14VVG '25 411007343
    15HZVV 211005143
    16Zavodo 76 411007433
    17Excelsior '31 1411004133
    18Heracles Almelo Futsal 1211008623
    19SSA DVC Dedemsvaart 311008623
    20Voorwaarts Twello 1/ ADAS Groep11008623
    21sv Loil 1/ de Muizenberg11006423
    22Veensche Boys 311005323
    23Juliana '31 211004223
    24Excelsior '31 711002023
    25Sportclub Bemmel Zaal 111009813
    26De Gastronoom Arnhem 111006513
    27sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 111003213
    28SV Putten 311003213
    29SP Teuge 111002113
    30Veensche Boys 211002113
    31Zavodo 76 311002113
    32't Peeske 211004403
    33ZVV Sparta Nijkerk 211004403
    34Excelsior '31 311003303
    35AZC 210104401
    36Zavodo 76 210104401
    37Blauw Wit 100000000
    38Blauw Wit '66 100000000
    39DAVO 100000000
    40Diepenveen 100000000
    41Excelsior '31 1500000000
    42Excelsior '31 1200000000
    43Excelsior '31 600000000
    44Heracles Almelo Futsal 400000000
    45Heracles Almelo Futsal 600000000
    46avc Heracles 100000000
    47HHC Hardenberg 300000000
    48VESTA'19 1 zaal00000000
    49HZVV 110014400
    50vv Montferland 110014400
    51Zalvo '89 110013300
    52Beuningse Boys 2100189-10
    53Jonge Kracht 1100156-10
    54FC Bordkrijt 1100123-10
    55Exstudiantes Zwolle 2100123-10
    56csv Apeldoorn 1100112-10
    57SML 1100112-10
    58ZVV Sparta Nijkerk 4100112-10
    59AGOVV 6100168-20
    60HHC Hardenberg 4100168-20
    61KOSC 1100168-20
    62SML 2100146-20
    63FC Foppen/ Fusion Plaza 1100135-20
    64Brakkenstein 4100124-20
    65Voorst 1100102-20
    66SC Doesburg 1100147-30
    67FC RDC 3100114-30
    68LZVV/MSML.NL 2100137-40
    69SV Putten 8100115-40
    70HZVV 41001510-50
    71Voorwaarts V. 11001510-50
    72FC Tinnegieter 1100127-50
    73Excelsior '31 4100116-50
    74ZVV Dynamo Lelystad 41001410-60
    75Heracles Almelo Futsal 11100139-60
    76Voorwaarts Twello 3/ ADAS Groep100128-60
    77VSCO '61 2100106-60
    78AHB 3100108-80
    79Bruchterveld 21001312-90
    80SVI 31001211-90
    81sc Genemuiden/ KLB BEMAT 21001111-100
    82csv Apeldoorn 61001318-150