• VESTA’19 heeft zijn 3e overwinning op rij te pakken. Fc Schadewijk werd verslagen met 1-4 en een hoofdrol voor Gijs Hesse.

    VESTA’19 ging met vertrouwen naar Oss. De laatste 2 wedstrijden leverden overwinningen op en er werd veelvuldig gescoord. Fc Schadewijk heeft een mindere periode want na de winterstop werd er nog geen punt gehaald. Vanaf het begin liet VESTA’19 er geen gras over groeien en liet het zien dat ze ook deze wedstrijd wilde winnen. Fc Schadewijk was duidelijk de onderliggende partij en binnen het half uur stond VESTA’19 al op rozen door 2 doelpunten van Gijs Hesse die dit keer in de basis mocht beginnen.

    Toen Gijs 10 minuten na rust de 0-3 maakte was de wedstrijd eigenlijk al over en uit. Fc Schadewijk had weinig kans tegen de solide achterhoede en kwam geen moment in de wedstrijd. Jelle Suppers maakte 20 minuten voor tijd de 0-4 en het was uiteindelijk Jordy Verhagen die de eretreffer liet aantekenen voor de gasten.

    Een goede, overtuigende overwinning met wederom een makkelijk scorend VESTA’19. Ook nu weer 4 treffers met een hoofdrol deze keer voor Gijs die een hattrick maakte. Vanwege carnaval en een inhaalronde is de eerstvolgende wedstrijd pas op 16 maart als Vorstenbossche Boys op bezoek komt. 

     

    FC Schadewijk – Vesta’19 1-4 (0-2). 13. Gijs Hessen 0-1, 21. Gijs Hessen 0-2, 55. Gijs Hessen 0-3, 69. Jelle Suppers 0-4, 80. Jordy Verhagen 1-4.